foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Rok szkolny 2016/2017

Szkoła Podstawowa

im. Władysława Broniewskiego

KLASA I

wychowawca klasy – mgr Lidia Gortad

1. Michał Stryjewski

2. Mateusz Miłoszewski

3. Jakub Karzyński

KLASA II A

wychowawca klasy - mgr Alina Krupińska

1. Olga Sadkowska

2. Nikola Wójciak

3. Ewa Krzyczkowska

4. Karol Oman

KLASA II B

wychowawca klasy - mgr Agnieszka Ojrzyńska

1. Julia Bobińska

2. Amelia Smolińska

3. Milena Wolińska

4. Julia Pszczółkowska

5. Natalia Żmijewska

6. Julia Kijewska

KLASA III A

wychowawca klasy – mgr Bożena Gąsiorowska

1. Filip Smoliński

2. Gabriel Stryjewski

3. Kacper Borowy

4. Adrian Kijewski

5. Piotr Dąbrowski

6. Paulina Miłoszewska

KLASA III B

wychowawca klasy – mgr Dorota Budnicka

1. Filip Banaszek

2. Błażej Jędrzejewski

3. Maja Klein

4. Sebastian Nowajczyk

5. Piotr Milewski

6. Maja Przewodowska

KLASA IV

 wychowawca klasy – mgr Paulina Nawrocka

1. Mateusz Smoleński

2. Adrianna Kordek

KLASA V A

wychowawca klasy – mgr Katarzyna Rykowska     

1. Patrycja Miłoszewska    

2. Paulina Kozicka

3. Oskar Kołakowski

 KLASA V B

wychowawca klasy – mgr Zofia Benbenkowska

1. Oliwia Jabłonowska   

2. Łukasz Woliński

3. Zofia Walis

 KLASA VI A

wychowawca klasy – mgr Żaneta Kołakowska

1. Gabriela Sadowska     

2. Amelia Siuda

3. Patrycja Robak

4. Paulina Napiórkowska

 KLASA VI B

wychowawca klasy – mgr Elżbieta Kącka

1. Wiktoria Adamkowska

2. Zuzanna Kordek

 

Gimnazjum Publiczne

im. Papieża Jana Pawła II

 

KLASA I A

wychowawca mgr Barbara Głozak

1. Izabela Derewicz

2. Kalina Smolińska

3. Jakub Szewczak

4. Katarzyna Zbysińska

5. Patryk Siuda

6. Kinga Krzyczkowska

KLASA IB

wychowawca mgr Maria Sikorska

1. Weronika Bober

2. Aleksandra Żmijewska

3. Weronika Dąbrowska

4. Alicja Rudzińska

5. Julia Głozak

6. Wiktoria Stryjewska

7. Sylwia Smoleńska

KLASA IIA

wychowawca mgr Beata Ciska

1. Natalia Skupińska

2. Bogumił Olszewski

3. Katarzyna Jędrzejewska

4. Julia Kołakowska

5. Laura Sykucka

 KLASA IIB

wychowawca mgr Mariusz Zygnerski

1. Karolina Chmielińska

2. Michał Klein

3. Nikola Zaborowska

4. Jakub Michalski

5. Agnieszka Perdjan

 KLASA IIIA

wychowawca mgr Anna Mierzejewska

1. Magda Zbrzeska

2. Kinga Dorosz

 KLASA IIIB

wychowawca mgr Marzanna Spocińska

1. Marta Krajewska

2. Weronika Kocięcka

3. Andrzej Borzuchowski

4. Zuzanna Achcińska

5. Beata Gawlińska

6. Robert Jeruzal

 
 
 
Do końca roku szkolnego 149 Days

2018 Copyright Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku Rights Reserved